Skontaktuj się z nami! info@jaworowydom.pl +48 793 422 999

Oferta

Przygotowaliśmy dla Państwa 2 sale, salonik z widokiem na las oraz miejsca noclegowe. Oferujemy pyszne i zdrowe potrawy.  Menu można ustalić indywidualnie zgodnie z wymaganiami zamawiającego.

Roma – imprezy okolicznościowe oraz wydarzenia firmowe tel. +48 793 422 999

Maciej – warsztaty, kursy, rozwój osobisty tel. +48 531 530 021

Zobacz pełną ofertę
Jaworowy Dom

Weekend z Miłości do Siebie-Celebracja Przesilenia Letniego

przesilenie letnie

Noc Świętojańska to jedno z najbardziej wyjątkowych i magicznych wydarzeń, obchodzona w okresie letniego przesilenia, święto jedności, połączenia ognia i wody, słońca i księżyca, urodzaju i płodności, miłości i radości, pełnym magii i wróżb.

   W Domu Tęczy , pięknym i magicznym miejscu spotkamy się w kobiecym kręgu aby rozpalić ogień przesilenia letniego , wymotać marzenia tworząc lalkę motankę , upleść wianki i puścić z intencją na wodę , poćwiczyć przy śpiewie ptaków kąpiąc się w porannej rosie , popracować z energią żywiołów , zadbać o urodę i porozmawiać o tradycjach słowiańskich kobiet. To będzie prawdziwie letni , kwiecisty , pełen słońca i miłości wyjazd.

TERMIN: 23.06 godz.15.00 do 26.06 godz. 12.00

ORGANIZATORZY ;
Joanna Popiół ( kosmetolog , masażysta orientalny i ayrvedyjski ) : Prowadzi Pracownie Ciała i Ducha w której kobiety ( gdyż to jej najczęstszy odbiorca) mają okazje odnaleźć swój wewnętrzny spokój .Stara się przekazać jak najwięcej ukojenia by każdy mógł poczuć się wyjątkowo w swojej świątyni jaką jest ciało.
Pasjonatka Słowiańskiej kultury i holistycznej pielęgnacji twarzy i ciała. Ukończyła Akademie masażu i ajurwedy Karuna. Masaże traktuje jako formę ochrony i terapii.

Dorota Gołach – Od 2008 roku uczy kundalini jogi, od 2012 satyananda jogi. Od lat pracuje jako energoterapeutka i neo-szamanka. Za pomocą dźwięku bębna, mis, głosu uwalnia i transformuje energie na poziomach fizycznym i subtelnych, dzięki temu możliwe jest uwolnienie tego, co blokuje ,i wprowadzenie harmonii do biopola. Od 2015 roku pracuje także ze świętą kobiecością, pomagając innym kobietom odkryć ją w sobie i zamanifestować w swoim życiu.

 

 

ZAPISY NA WYJAZD, SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE :
Joanna Popiół tel. 507 142 713
Dorota Gołach tel. 608 088 898

 

 

 

 

Na miejscu dodatkowo można będzie skorzystać z masażu intuicyjnego z użyciem olejków , kamieni półszlachetnych i dźwięku .

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE  🙂

Wydarzenia

Visit Us On Facebook