Skontaktuj się z nami! info@jaworowydom.pl +48 793 422 999

Oferta

Przygotowaliśmy dla Państwa 2 sale, salonik z widokiem na las oraz miejsca noclegowe. Oferujemy pyszne i zdrowe potrawy.  Menu można ustalić indywidualnie zgodnie z wymaganiami zamawiającego.

Roma – imprezy okolicznościowe oraz wydarzenia firmowe tel. +48 793 422 999

Maciej – warsztaty, kursy, rozwój osobisty tel. +48 531 530 021

Zobacz pełną ofertę
Jaworowy Dom

Warsztat Tantryczny dla mężczyzn

chirag

Zapraszamy wszystkich mężczyzna na  warsztat, który poprowadzi CHIRAG- certyfikowany nauczyciel tantry.

TERMIN: Wtorek 19. Lipca 18:00 do niedzieli 24. Lipca 14:00

Przez 5 dni warsztatu będziemy stosować Tantryczne, Szamańskie i inne duchowe metody – do doskonalenia się w Miłości i wewnętrznej unii. Warsztat zawiera podane niżej zagadnienia:

1. Boski wojownik. Uczymy się jak być kochankiem, jak wejść do naszych serc, dzielić się z siostrami i wciąż trwać w czystej, dojrzałej męskiej obecności.

2. Seksualna istota. Seks może prezentować wiele lęków, lęk przed porażką, lęk przed konfrontacjami, lęku przed odrzuceniem. Staniemy oko w oko ze strachem, zrozumiemy to, zaprosimy, przemienimy to tak, żeby BYĆ autentyczni w naszej seksualności. Kiedy mężczyzna włada swoją seksualnością, kocha siebie, wtedy jest zdolny na spotkanie z ukochaną siostrą. Tak ukochana, jestem tu dla Ciebie!

3. Świadoma komunikacja. Dojrzała męskość nie ukrywa się, nie manipuluje, nie poniża, nie dominuje czy zawłaszcza… raczej pojawia się, prowadzi z mądrością, tworzy, ochrania oraz kocha… Będziemy eksplorować autentyczną, szczerą komunikację; uczymy się na temat granic, zaufania oraz otwartości.

4. Wewnętrzny mężczyzna i wewnętrzna kobieta. Wszyscy ludzie, bez względu czy jest w męskim czy w żeńskim ciele, obie zawierają męską jak i kobiecą jakość. W otwarciu się na eksploracje, pójście głębiej, możemy prawdziwie zrozumieć te jakości, i w zrozumieniu przeciwieństw uczymy się jak objąć to w innych z większą autentycznością.

5. Kochankowie. Tak właśnie, każdy mężczyzna chce być świetnym kochankiem. Chcemy, by nasze ukochane kobiety rozpuściły się w naszych ramionach, poddały się boskiemu światłu męskości, tak więc będziemy badać nowe i starożytne tantryczne i taoistyczne sekrety stania się mistrzem – kochankiem.

I dużo więcej…

Inwestycja: 

1200 zł plus koszty zakwaterowania i wyżywienia
zaliczka – 200 zł,

Rezerwacja:

Rezerwacje, zakwaterowanie i wyżywienie – proszę kontaktować się z Chirag

Chirag – heartchirag@gmail.com

„Pierwsza rzecz, którą musisz wiedzieć o mnie to jest to, że nie jestem historią , opowieścią. Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że nie tracę czasu na historie, lecz pozostaję w momencie. Żeby mnie poznać, trzeba mnie poczuć, nic więcej. Wiem tylko to, że mam się dzielić prosto z serca metodami, które podziałały na moją własną transformację. Z praktycznej strony, pracowałem w armii, brytyjskich służbach specjalnych przez 12 lat, przez kolejne 12 w ochronie na całym świecie; to było przed tym, jak znalazłem spokój i transformacje w medytacjach Tantry.”

CHIRAG

Chirag praktykował jogę, medytacje, szamanizm i tantrę przez wiele lat; jest obdarzony darem uzdrowiciela. W 2008 roku, odbył podróż do Indii, gdzie doświadczył przełomowego duchowego przebudzenia. Jest certyfikowanym nauczycielem tantry, pobierał nauki u uznawanej na całym świecie mistrzyni Tantry – Ma Ananda Sarita, która spędziła 26 lat ucząc się tantry od indyjskiego mistyka OSHO.

Wydarzenia

Visit Us On Facebook