Skontaktuj się z nami! info@jaworowydom.pl +48 793 422 999

Oferta

Przygotowaliśmy dla Państwa 2 sale, salonik z widokiem na las oraz miejsca noclegowe. Oferujemy pyszne i zdrowe potrawy.  Menu można ustalić indywidualnie zgodnie z wymaganiami zamawiającego.

Roma – imprezy okolicznościowe oraz wydarzenia firmowe tel. +48 793 422 999

Maciej – warsztaty, kursy, rozwój osobisty tel. +48 531 530 021

Zobacz pełną ofertę
Jaworowy Dom

Body&Soul z ALOHA

BODY SOUL

Podaruj sobie 5 dni dla ciała i duszy w wyjątkowym miejscu na pograniczu Dolnego Śląska i Wielkopolski.
Zapraszamy na spotkanie z własnym ciałem (po hawajsku KINO) i duszą (po hawajsku AKUA).

 Będziemy praktykować Hatha Yogę z elementami Yogi Kundalini, w radosny i twórczy sposób poznawać hawajską receptę na życie w harmonii, czerpać pełnymi garściami z dobrodziejstw hawajskiego masażu oraz rozkoszować się cudownym wegetariańskim jedzeniem i wspaniałą przyrodą 🙂

Zapraszamy do położonego w Dolinie Baryczy, Domu Światła Tęczy. 2,3,4,5-osobowe pokoje z łazienkami, piękna sala warsztatowa, przyjazna kuchnia i przestronna jadalnia, oraz cudowny las wokoło stworzą doskonałe warunki do tego niezwykłego spotkania, spotkania ze sobą.

TERMIN: 08.07-12.07.2016r.

OGÓLNY PLAN DNIA:
– hawajskie powitanie słońca
– zajęcia hatha yogi z elementami yogi kundalini
– ćwiczenia oddechowe, pranayama, medytacje
– radosne i twórcze spotkania z 7 zasadami HUNY
– wieczorny krąg – podsumowanie dnia

W przerwach – nordic walking, jazda na rowerze, spacery po lesie, przepyszne wegetariańskie jedzenie oraz sesje hawajksiego masażu lomi lomi nui (dla chętnych)

Warsztaty rozpoczniemy kolacją w piątek ok godz. 18.30, a zakończymy obiadem we wtorek.

Zgłoszenia/szczegółowe informacje prosimy kierować do organizatorów:

Iza Rogala – tel. 509 149 521,
e-mail: masaz@codziennydobrostan.com
Monika Gołębieska – tel. 606 974 120

o nas:
Monika Gołębieska, z wykształcenia psycholog, masażystka, instruktor jogi. Jogę praktykuje od 2007 roku, swoje doświadczenie jako nauczyciel zdobyła min. w Centrum Jogi i Samorealizacji Biała Sowa we Wrocławiu, a także w tradycyjnych ashramach podczas podróży do Indii. Dziś jest to jej wielkie zamiłowanie, którym dzieli się z otaczającym ją światem. Nauczyciel Kundalini Jogi wg przekazu Jogi Bhajana, (International Teacher Trainig Level One Program in Kundalini Jogi as taught Yogi Bhajan) oraz Instruktor Hatha Jogi (Instruktor Rekreacji Ruchowej w specjalości Hatha Joga). Aktywnie pracuje ze swoim ciałem, rozwija się, kształci i podróżuje, aby dawać innym jak najwięcej. Dzieli się swoim doświadczeniem z innymi, rownież poprzez masaż Lomi Lomi Nui, którego nauczyła się na szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez Martę Maję Gierczyńską i Suzan Pa’iniu Floyd. Tam też poznały się z Izą Rogalą i zaczęły planować wspólne przedsięwzięcia yogowo-hawajskie.

Iza Rogala – z wykształcenia archeolog, przez wiele lat zajmowała się marketingiem filmowym. Jej droga do dobrostanu, czyli pokochania siebie, zaczęła się od sesji masażu lomi lomi nui, który odebrała kilka lat temu, od swojej późniejszej nauczycielki Tatiany Cichockiej. Na kolejnych kursach i warsztatach prowadzonych przez Martę Maję Gierczyńską i Susan Pa’iniu Floyd (Aloha International, Division of Huna International, Hawaii) doskonaliła praktykę tego niezwykłego masażu i poznawała HUNĘ – hawajską receptę na życie w harmonii ze sobą i światem.
Od tego czasu lomi lomi nui i HUNA są jej drogowskazami ku szczęśliwemu życiu, w którym dobrostan osiągalny jest codziennie, a nie tylko od święta 🙂

Wydarzenia

Visit Us On Facebook