Misja... CZŁOWIEK
'Czasy się zmieniają,
a my zmieniamy się wraz z nimi'
– dla Was
~~~~~~~~
Owidiusz

Dni Karpia


Instagram

Wesele z klasą

GdzieWesele poleca


Dolina Baryczy poleca

Nasi klienci o nas ...
Marta Apanel napisał(a):
Przyjęcia okolicznościowe, wesela, stypy
Mieliśmy tam bardzo udaną imprezę. Kontakt z organizatorką super, obsługa również. Otoczenie przyjazne dzieciom, mogą biegać do woli:) sala piękna, pokoje ładne i wygodne:) Polecam z czystym sercem :)
Wybrane z galerii

Uroczystości rodzinne

Miejsca godne polecenia
Jaworowy Dom - wyjątkowe miejsce na ślub humanistyczny
Jaworowy Dom - wyjątkowe miejsce na ślub humanistyczny


Artykuł powstały we współpracy ze Ślub Humanistyczny Joanna Humerczyk

Doskonale wiemy, że jednym z największych wyzwań, z którymi musi się zmierzyć Para przygotowująca się do ślubu i wesela, jest wybór idealnego miejsca. Zwłaszcza Pary, które decydują się na ślub humanistyczny, przykładają wielką wagę do tej decyzji, o czym niejednokrotnie mieliśmy okazję się przekonać. I nic w tym dziwnego, bo w końcu ślub humanistyczny to wyjątkowa forma zawarcia związku małżeńskiego, a Parom zależy na równie wyjątkowej oprawie i okolicznościach.

Jaworowy Dom - wyjątkowe miejsce na ślub humanistyczny  

Ślub humanistyczny - na czym polega?

Jak już wspomnieliśmy, ślub humanistyczny to wyjątkowa forma zawarcia związku małżeńskiego. Nie jest ona jednak związana z żadną religią ani nie jest uwarunkowana prawnie tak, jak ślub kościelny, konkordatowy czy cywilny. Ślub humanistyczny na pierwszym miejscu stawia Parę i jej miłość. To celebracja tego silnego uczucia w gronie najbliższych. Od Pary zależy, jaki przybierze ona kształt. Ślub humanistyczny pozwala na zorganizowanie ceremonii gdzie chcemy, z kim chcemy i w jaki sposób chcemy. To alternatywa dla Par, które od ślubu oczekują czegoś więcej niż utartych formułek.


Jaworowy Dom - wyjątkowe miejsce na ślub humanistyczny

Ślub humanistyczny - gdzie zorganizować?


Kiedy decydujecie się na taką formę zaślubin, bardzo ważny jest wybór odpowiedniego miejsca. Ślub humanistyczny pozwala na zorganizowanie ceremonii również w plenerze. To jeden z najczęstszych wyborów Par. Wiemy jednak, że poszukiwania wyjątkowego pleneru może być problematyczne. A niepewność związana z nieprzewidywalnością pogody, może przyprawić Parze wiele nerwów. Z kolei znalezienie obiektu weselnego w pobliżu plenerowego miejsca ceremonii jest nie lada wyzwaniem. Są jednak w Polsce wyjątkowe miejsca, które pokochacie już od pierwszego wejrzenia.
Co powiecie na ślub humanistyczny w Jaworowym Domu?


Jaworowy Dom - wyjątkowe miejsce na ślub humanistyczny  

Ślub humanistyczny w Jaworowym DomuJuż sama nazwa obiektu brzmi niezwykle sielankowo. To miejsce ma niepowtarzalny charakter, a prowadzone jest przez wyjątkową parę Agnieszkę i Macieja. My uwielbiamy takie przedsięwzięcia! Już sam ten fakt gwarantuje Wam, że otaczać Was będzie rodzinna atmosfera.
A co z plenerem? To najsłodsza wisienka na torcie! Jaworowy Dom położony jest w Dolinie Baryczy i otaczają go cudownie pachnące lasy. Ceremonie ślubne w lasach zawsze mają wyjątkowy klimat. A pokochają je zwłaszcza miłośnicy przyrody i kontaktu z naturą. Urokliwych miejsc w otoczeniu Jaworowego Domu nie brakuje i gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie.


Jaworowy Dom - wyjątkowe miejsce na ślub humanistyczny

Ślub humanistyczny i wesele w Jaworowym DomuWiemy, że Parom zależy na spójności klimatu ślubu z klimatem wesela. Decydując się na ślub humanistyczny i wesele w Jaworowym Domu, nie musicie się o to martwić. Piękne sale pozwalają na przeróżne aranżacje. Będą szczególną gratką dla wielbicieli stylu rustykalnego i boho, który dopełni bliskość natury. Jaworowy Dom dysponuje dwiema salami, które mogą tworzyć jedną wspólną przestrzeń, więc pozwalają na organizację zarówno kameralnych, jak i wystawnych przyjęć weselnych. Otwierają się one na las, dlatego w razie niepogody, ślub humanistyczny może być przeniesiony do plenerowego namiotu, z którego nadal będziecie mogli się cieszyć widokiem zielonego i pachnącego deszczem lasu. Jaworowy Dom posiada też miejsca noclegowe, dlatego nie musicie się martwić o Gości podróżujących z odległych stron na Wasz ślub humanistyczny.

PS. Dodatkowym plusem jest wyjątkowa oferta wegetariańskiego lub wegańskiego menu!


Jaworowy Dom - wyjątkowe miejsce na ślub humanistyczny

Jaworowy Dom - miejsce na Wasz ślub humanistycznyJak widzicie, Jaworowy Dom spełnia wszystkie wymagania, by stać się idealnym miejscem na zorganizowanie ślubu humanistycznego. My tęsknimy za tym wyjątkowym zapachem lasu i magiczną atmosferą. Mamy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się na Waszym ślubie humanistycznym w Jaworowym Domu!