Misja... CZŁOWIEK
'Czasy się zmieniają,
a my zmieniamy się wraz z nimi'
– dla Was
~~~~~~~~
Owidiusz

Dni Karpia


Dolina Baryczy poleca

Nasi klienci o nas ...
Ula Brzezińska napisał(a):
Przyjęcia okolicznościowe, wesela, stypy
Fantastyczne miejsce. Cudowny klimat. Pyszne jedzenie. Wspaniali właściciele. Idealne miejsce na warsztaty.
Wybrane z galerii

Okolice Jaworowego Domu

Miejsca godne polecenia
Kilka słów o nas
Kilka słów o nas


Jaworowy Dom w Dolinie Baryczy to miejsce o niepowtarzalnym klimacie stworzone przez dwójkę rodzeństwa z pasją i dbałością o każdy detal.

Kilka słów o nas 

Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce odpowiednie zarówno do zorganizowania uroczystości rodzinnych jak i warsztatów, szkoleń czy spotkań biznesowych. Nie są nam obce wegańskie i wegetariańskie wesela i rodzinne imprezy. Doskonałe miejsce na śluby w plenerze. W domu znajdują się dwie sale, które w razie potrzeby mogą tworzyć jedną przestrzeń o powierzchni 160 metrów kwadratowych. Sale otwierają się na las, który swoimi kolorami zapachami, harmonią i dźwiękami natury dopełnia klimat i atmosferę wnętrza.

Co się u nas dzieje.

Organizujemy wesela o niepowtarzalnym klimacie, komunie, chrzciny, urodziny i wiele innych. Wszystko zależy od Waszego pomysłu i marzeń, które my zrealizujemy z wielkim zaangażowaniem wkładając w to serce.
Położenie Jaworowego Domu oraz jego klimat sprzyjają organizacji warsztatów rozwoju osobistego, szkoleń firmowych oraz spotkań biznesowych. Zapraszamy serdecznie organizatorów oraz pracodawców dbających o rozwój swoich pracowników. W naszym miejscu w komfortowych warunkach przeprowadzisz warsztat czy szkolenie w ciszy i pięknej scenerii.
Wyróżniamy się zdrową i pyszną kuchnią, stawiamy na naturalne produkty. Mamy doświadczenie w kuchni tradycyjnej, wegetariańskiej, wegańskiej oraz w diecie bezglutenowej. Menu jest ustalane zgodnie z Twoimi pomysłami i oczekiwaniami. Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie.

Miejsce, w którym się znajdujemy.

Park Krajobrazowy Doliny Baryczy daje wiele możliwości aktywnego spędzenia czasu. Przyjeżdżając do nas możesz wybrać się na wycieczkę rowerową lub pieszą po pięknych zakątkach naszego terenu obfitującego w prze różne gatunki ptaków i roślin. Masz również możliwość wzięcia udziału w spływie kajakowym. Dla mniej aktywnych idealne będzie spędzenie czasu na naszym tarasie z widokiem na piękny pachnący zielony las.

Każdy znajdzie coś dla siebie zapraszamy do Nas przekonaj się sam.

Zapraszamy do kontaktu ...
Roma i Maciej